volejte
+420 226 236 217

BIONIC COLOR

Inebrya představuje BIONIC COLOR bez amoniaku a parabenů. Je to profesionální permanentní barevný krém. Spojuje kosmetické prvky a účinky Kolagenu s rozjasňujícími a revitalizačními benefity Sapphire Micro-krystalů pro kompletní ,čistou a ochranou barvu vlasů.

První barevná péče s užasnou schopností nejen barvení ale zároveň restrukturalizace a dodání ochrany vlasů.

 

REGENERAČNÍ BARVA

Obnovující účinky Keratinu společně se zjemňující péčí Baviníkového oleje zajištují revitalizační proces při postupu barvení, tak aby garantovali i pro šedivé vlasy krásnou bohatou barvu, respektujíc přirozenou rovnováhu vlasové struktury a vlasové pokožky .

Je absolutně bez amoniaku , tím pádem koloristi mohou pracovat o to komfortněji a dodá bezpečí i klientovi.

Ideální pro tepelně poškozené vlasy, nebo poškozené mechanickým namáháním

Namáhané chemickými ošetřeními

Porézní a namáhané , které snadno ztrácejí barvu

Ideální pro citlivou pokožku , vlasy - bez příměsí amoniaku , parabenů

Safírové Micro- Crystals

Dávají vlasům lesk a mají regenerační aktivní složku. Součinnost Kolagenu a přírodních proteinů odpovědných za buněčnou soudržnost ,revitalizuje vlasy a vyrovnává hydro-lipidovou vrstvu tak aby navrátili vlasům elasticitu, objem, pinost vlasům.

Všestranost

Velké spektrum přírodních odstínů a odlesků, které jsou všechny vzájemně schopné se smísit a vytvořit tak moderní typ barvy, vhodný pro každého klienta.

40 barev Příodní - O Popelavé - 1 Béžové - 2 Fialové - 3 Zlatavé - 4 Měděné - 5 Mahogonové - 6

Červené - 7 Čokoládové - 8

Inebry Bionic Color musí být smíchané s OXYCREAM , multi-aktivním oxidantem který garantuje rovnoměrné rozvrstvení barevné směsi . Jeho stabilita , ošetření a ochranná péče zanechává vlasy hebké , zdravé a objemné s dlouho trvající barvou.

Jeho bohaté a krémové složení způsobuje že BIONIC COLOR barva se ve směsi rovnoměrně rozmělní a dostane se při aplikaci snadněji ke všem vlasům jednotlivě, zároveň pokryje i šedé vlasy .

Inebrya Bionic Color má výjimečnou skladbu akčních prvků tak aby regenerovala , dodávala zdraví vlasům společně s oslnivým leskem a zároveň přináší klientovi neodolatelnou barvu.

POUŽITÍ

Smíchejte v nekovové misce 50 ml BIONIC COLOUR spolu s 75 ml OXYCREAM / super zesvětlení 50m1 BIONIC COLOUR s 100 ml OXYCREAM

Aplikujte na suché vlasy

Jakmile uplyne doba působení barvy na vlasech, důkladně vymyjte -použít šampón pro barvené vlasy

Novinky

Demonstrace profesionální barvy Inebrya – BASIC I.

Školící osobou je profesionální kadeřník a vizážista Pavel Filandr. Termín: 19. 02. 2016 - Cheb

ICE CREAM - Boto Filler

Inebrya představuje nový profesionální Filler systém s progresivním zahušťovacím efektem, speciálně navržen pro tenké, jemné a křehké vlasy. Díky svým zvětšujícím-plnícím vlastnostem Hyaluronové kyseliny, Keratinu, Boto-Filler efektu, zajištuje okamžité znásobení proteinu.

Vlasová kosmetika Inebrya

Vlasová kosmetika Inebrya je určena především pro profesionální použití v kadeřnických salónech.

ICE CREAM - Liss - Pro

LISS ONE je ideální produkt napomáhající v dosažení NEUVĚŘITELNĚ HLADKÝCH ROVNÝCH VLASŮ garantující 15 benefitů o kterých každá žena sní. Je peciálně vhodný pro barvené, odbarvované a chemicky ošetřené vlasy.

Doporučujeme

doporucujeme-katerina-sevcikova.jpg

Kateřina Ševčíková
Telefon: 777 045 903
Web: https://www.facebook.com/Kade%C5%99nictv%C3%AD-KATKA-114808928529809/

Krása je forma určité věci. A určitou formu má každá věc. Z čehož vyplývá, že každá věc je svým způsobem z určitého hlediska krásná...