volejte
+420 226 236 217

ICE CREAM - Boto Filler

PROBLÉM:

Přirozeně tenké vlasy, jemné nebo oslabené chemickým ošetřením. Vlasy nedrží ve stylingu, těžce se s nimi pracuje .

Důsledky :

  • nedostatek objemu a držení účesu
  • vlasy složité na úpravu
  • větší tendence vlasů se mastit

      

 

Inebrya představuje nový profesionální Filler systém s progresivním zahušťovacím efektem, speciálně navržen pro tenké, jemné a křehké vlasy.

 

TECHNOLOGIE:

Díky svým zvětšujícím-pinícím vlastnostem Hyaluronové kyseliny, Keratinu, Boto-Filler efektu. Všechny tyto složky zajištují okamžité znásobení proteinu. Na svrchní části vlasů dodá boto filler vrstvu ,která zvýší objem.

AKTIVNÍ SLOŽKY :

Speciální mix aktivních substancí, které zvyšují obsah vlasového materiálu , zvětšují ho a ztlušťují Kyselina hyaluronová - zachytí vodu a napinit špatně hydratované oblastí vlasů , vlasy zacelí -zajišťuje tím pádem i uhlazovací efekt

Kolagen - opraví nedokonalosti kutikul , dodá kompaktnost , tloušťku a uniformitu bez zbytečného zatížení vlasů

Keratin - obnovující , objemová složka která prochází hluboko do vlasu a zaceluje jeho zničené části. Moringa olej - bohatý na vitamíny, proteiny, minerály zanechává vlasy piné objemu a hebké

1. FILLER SHAMPOO

Zahušťující šampon pro jemné , ztenčené a lámající se vlasy. Speciální tonizující a revitalizační formule s H. Kyselinou. Efektivně zbavuje vlasy nečistot, otevírají vlasy a vlasovou pokožku - tak aby se do ní vpravila zahušťovací složka .Kombinace Keratinu a Kolagenu dodává pinost a objem. Aplikujte na vlhké vlasy, masírujte a poté opláchněte.

2.HAIR FILLER

Zahušťovací gel na jemné, ztenčené a lámavé vlasy. Obohacen o kyselinu H.. Je to rychle vstřebatelný gel pronikající přímo do vlasu a znovu dodávající hydrataci a instantně regeneruje vlasovou strukturu. Použít po šamponování, na ručníkem vysušené vlasy, aplikujte po celé délce, pročešte, nechte působit 5minut - neoplachujte a doplňte kuru dalšími kroky.

3.FILLER SPRAY KONDICIONER

Zahušťovací kondicionér_ sprej na jemné , ztenčené a lámavé vlasy. Jeho bohaté složení na kyselinu H.zajištuje hebkost, jemnost a elasticitu vlasů . Kombinace Keratinu a Kolagenu dodává pinost a objem. Aplikujte rovnoměrně na vlhké vlasy, vysušené ručníkem, nechte působit 1-2 minuty, poté navlhčete vlasy a pročešte , důkladně opláchněte a pokračujte ve stylingu

4.HAIR TONIC SPRAY

Formulovaný s obsahem kyseliny H., dodává objem, hustotu a pinost vlasů. Ideální ke každodennímu užívání BOTO FILLER programu, který dopomůže k vytvoření stylingu, který díky němu déle vydrží. Vysušte vlasy ručníkem, lehce prosušte a poté rovnoměrně aplikujte na celé vlasy a pokračujte ve stylingu.

PROFESIONALNI PROTOKOL

1.ČIŠTĚNÍ

Aplikujte Filler Šampon na mokré vlasy a jemně masírujte, opláchněte.

Novinky

Demonstrace profesionální barvy Inebrya – BASIC I.

Školící osobou je profesionální kadeřník a vizážista Pavel Filandr. Termín: 19. 02. 2016 - Cheb

ICE CREAM - Boto Filler

Inebrya představuje nový profesionální Filler systém s progresivním zahušťovacím efektem, speciálně navržen pro tenké, jemné a křehké vlasy. Díky svým zvětšujícím-plnícím vlastnostem Hyaluronové kyseliny, Keratinu, Boto-Filler efektu, zajištuje okamžité znásobení proteinu.

Vlasová kosmetika Inebrya

Vlasová kosmetika Inebrya je určena především pro profesionální použití v kadeřnických salónech.

ICE CREAM - Liss - Pro

LISS ONE je ideální produkt napomáhající v dosažení NEUVĚŘITELNĚ HLADKÝCH ROVNÝCH VLASŮ garantující 15 benefitů o kterých každá žena sní. Je peciálně vhodný pro barvené, odbarvované a chemicky ošetřené vlasy.

Doporučujeme

doporucujeme-katerina-sevcikova.jpg

Kateřina Ševčíková
Telefon: 777 045 903
Web: https://www.facebook.com/Kade%C5%99nictv%C3%AD-KATKA-114808928529809/

Krása je forma určité věci. A určitou formu má každá věc. Z čehož vyplývá, že každá věc je svým způsobem z určitého hlediska krásná...