volejte
+420 226 236 217

ICE CREAM - Pro - Color

Inebrya nabízí 2 typy velmi efektivních vysoko-kvalitních barev tak aby napinila očekávání a spokojenost všech hair stylistů a zákazníků.

  

INOVACE

Inebrya inovuje svět barvení se svým ICE CREAM pro-color chromatickým krystalickým programem, obohaceným o GOLD, DIAMOND a RUBY jenž zajištuje, uzamyká a podporuje vytrvalost barev. Pro-color je nejlepším spojencem všech koloristů, kteří chtějí dosáhnout dokonalých barev. Nejen protože uzavírá a vylepšuje efekt barvení ale i proto, že dodává lepší výsledky v delším časovém úseku.

TECHNOLOGIE

Pro COLOR je obohacen o cenné prvky a ingredience , jako například exkluzivní CAMELIOVÝ OLEJ

GOLD: ANTIOXIDANTY které vylepšují teplé tony barev
DIAMOND: ROZJASNUJICI efekt pro studené tony barev
RUBY: SUBLIMUJÍCÍ efekt pro vylepšení všech veselých barev
CAMELIOVÝ OLEJ: vyživuje, poskytuje ochranu

Formule je také navržená bez parabenů, sulfátů a dalších škodlivých látek .

COLOR PERFECT SYSTEM

  1. Otevřít kutikuly v průběhu aplikace
  2. Aplikovat COLOR PERFECT CREAM pro vykrystalizování a stabilizování barvy
  3. Zkompletovat COLOR PERFECT CREAM tak aby se zcela uzavřely kutikuly, aby se zabránilo uniku pigmentu

COLOR PERFECT CREAM

Jeho speciální ultra lehká formule založená na GOLD, DIAMOND, RUBY bázi, finalizuje a uzamkne-vylepší efekt barevného pigmentu až uvnitř vlasových vláken .

Aplikujte barvu do ručníkem vysušených vlasů, pročešte a nechte působit na 2 minuty. Důkladně opláchněte a zakončete s COLOR PERFECT SHAMPOO - šamponem a Kondicionérem. Udržovací kůra -aplikujte jednou týdně

COLOR PERFECT SHAMPOO

Vylepšující šampon pro podporu barevných vlasů. Jeho výjimečný obsah bez parabenů, sulfátů atd. důkladně a delikátně očišťuje vlasy od všech nečistot. Podporuje sytost barvy, trvanlivost a lesk.

COLOR PERFECT CONDITIONER

Vylepšující kondicionér. Jeho výjimečný obsah bez parabenů, sulfátů atd. důkladně a delikátně pomáhá od zacuchávání vlasů, vyživuje a uzamyká kutikuly barvených vlasů - dělajíc je hedvábnými, lesklými a bez zatížení.

COLOR PERFECTING SERUM

Obohacený o GOLD, DIAMOND, RUBY, obaluje kořínky vlasů a chrání je aby neztratily intenzitu barvy a lesk. Vlasy projasňuje a uhlazuje, eliminuje třepení konečků.

BENEFITY

- pro salon - poskytnutí výjimečné služby zákazníkovi , vytvoření exkluzivní barvy - pro domácí použití - i po 4 týdnech barva zůstává stále trvající a krásná

PROFESIONÁLNÍ PROTOKOL

  1. aplikujte barvu
  2. opláchněte barvu důkladně , teplou vodou

Novinky

Demonstrace profesionální barvy Inebrya – BASIC I.

Školící osobou je profesionální kadeřník a vizážista Pavel Filandr. Termín: 19. 02. 2016 - Cheb

ICE CREAM - Boto Filler

Inebrya představuje nový profesionální Filler systém s progresivním zahušťovacím efektem, speciálně navržen pro tenké, jemné a křehké vlasy. Díky svým zvětšujícím-plnícím vlastnostem Hyaluronové kyseliny, Keratinu, Boto-Filler efektu, zajištuje okamžité znásobení proteinu.

Vlasová kosmetika Inebrya

Vlasová kosmetika Inebrya je určena především pro profesionální použití v kadeřnických salónech.

ICE CREAM - Liss - Pro

LISS ONE je ideální produkt napomáhající v dosažení NEUVĚŘITELNĚ HLADKÝCH ROVNÝCH VLASŮ garantující 15 benefitů o kterých každá žena sní. Je peciálně vhodný pro barvené, odbarvované a chemicky ošetřené vlasy.

Doporučujeme

doporucujeme-katerina-sevcikova.jpg

Kateřina Ševčíková
Telefon: 777 045 903
Web: https://www.facebook.com/Kade%C5%99nictv%C3%AD-KATKA-114808928529809/

Krása je forma určité věci. A určitou formu má každá věc. Z čehož vyplývá, že každá věc je svým způsobem z určitého hlediska krásná...