volejte
+420 226 236 217

ICE CREAM - She Care

POTŘEBY:

Den poté co vlasy projdou agresivní metodou úpravy :

Opakované chemické úpravy ( barvení, odbarvovaní, trvalá, rovnání vlasů )

Faktory životního prostředí ( smog ‚vlhkost UVA, UVB ) Mechanické úpravy ( způsobené častým a velmi hrubým česáním ) Tepelné namáhání ( přílišné používání žehličky nebo fénu ) Lifestyle ( zapříčiněno vitamínovými a dietními deficity )

Přírodní deficit a ztráta proteinů a lipidů díky věku

Vlasy se stanou jemnými ,suchými, křehkými a zbídačenými díky absenci přírodních proteinů a minerálních substancí a vypadají bez života ,nudné a zcitlivělé s roztřepenými konečky. Fakticky, některé vlasy jsou tak zničené , že klasické denní úpravy a péče jim již nemohou nijak efektivně pomoci.

 

KERAGENESIS

Přestavba zničených vlasů začíná s SHE CARE renovovaným programem hluboké vlasové rekonstrukce založeným na ultra jemné, technologicky vyspělé formuli obohacené o hroznové kmenové buňky a Micro-Keratin

She CARE nabízí inovativní profesionální systém vlasové obnovy, způsobující, že vlasy jsou opět piné života, lesku, hebkosti a zdraví.

Součinnost hroznových kmenových buněk a Micro-Keratinu podporuje vnitřní strukturální proces KERAGENESIS ( proteinovou regeneraci ) přímo v hloubce vlasových vláken .

Regenerační vlastnosti kmenových buněk nejen dovolují rychlejší proniknutí micro keratinových molekul skrz kutikuly a napomáhá jejich stabilizaci a okamžitému spojování. Vlasy se stanou úžasně objemné ,zdravé ,vitální a zářivé již při prvním použití.

TECHNOLOGIE

Kosmetická technologie SHE CARE produktů stojí na exkluzivní součinnosti směsi micro-keratinu, hroznových kmenových buněk a baviníkového oleje, které mají za úkol :

  • proniknout dovnitř vláken, tam kde jsou vlasy nejvíce zničené
  • posílit kutikuly a zapříčinit, že jsou více kompaktní , zářivé a pružné
  • provádět na vlasech zvláčňující a regenerační kroky také patrné zevnější strany

PROGRAM

Rekonstrukční šampon - bez sulfátů, parabenů - na suché a poničené vlasy - dodá hydrataci, hebkost, lesk bez zatížení vlasů, ideální na barvené vlasy.
Keratinový rekonstrukční sprej - ponechat ve vlasech 5 min , nahřát po pokrývkou a dopinit maskou.
Intenzivní rekonstrukční maska - aktivní Ph vyživující maska pro poničené a suché vlasy - učinkování ve vlasech - 5 min, poté důkladně opláchnout.

Ošetření                                  Období pro ošetřování                       Frekvence

Naléhavý stav - nouze             1 měsíc                                               2 x týdně

Udržovací kůra                       2 měsíce                                             1 x týdně

 

Krok po kroku

1 . Aplikujte šampon bez sulfátů She Care na vlhké vlasy - jemně masírujte a opláchněte nečistoty - připravte vlasy na kůru

Rozdělte vlasy do 4 sekcí a aplikujte sprej She Care
Pečlivě v masírujte do vlasů tak aby aktivní složky mohly proniknout hluboko do vlasů

Novinky

Demonstrace profesionální barvy Inebrya – BASIC I.

Školící osobou je profesionální kadeřník a vizážista Pavel Filandr. Termín: 19. 02. 2016 - Cheb

ICE CREAM - Boto Filler

Inebrya představuje nový profesionální Filler systém s progresivním zahušťovacím efektem, speciálně navržen pro tenké, jemné a křehké vlasy. Díky svým zvětšujícím-plnícím vlastnostem Hyaluronové kyseliny, Keratinu, Boto-Filler efektu, zajištuje okamžité znásobení proteinu.

Vlasová kosmetika Inebrya

Vlasová kosmetika Inebrya je určena především pro profesionální použití v kadeřnických salónech.

ICE CREAM - Liss - Pro

LISS ONE je ideální produkt napomáhající v dosažení NEUVĚŘITELNĚ HLADKÝCH ROVNÝCH VLASŮ garantující 15 benefitů o kterých každá žena sní. Je peciálně vhodný pro barvené, odbarvované a chemicky ošetřené vlasy.

Doporučujeme

doporucujeme-katerina-sevcikova.jpg

Kateřina Ševčíková
Telefon: 777 045 903
Web: https://www.facebook.com/Kade%C5%99nictv%C3%AD-KATKA-114808928529809/

Krása je forma určité věci. A určitou formu má každá věc. Z čehož vyplývá, že každá věc je svým způsobem z určitého hlediska krásná...