volejte
+420 226 236 217

INEBRYA COLOUR - PERMANENTNÍ BARVA

Profesionální barvící krém. Jeho dokonalá přírodní barviva zaručují kompletní krytí šedin a jehož široká škála odstínů byla navržena tak, aby vytvořila řadu intenzivních, zářivých a dlouhotrvajících odstínů. Vyživující a kondiční vlastnosti se svými účinnými látkami - Lněný olej a Aloe Vera - pomáhají snižovat podráždění pokožky a poskytují přirozenou ochranu pro vlasy a pokožku hlavy.

PŘÍPRAVA:

poměr 1 + 1,5

Super - zesvětlení : poměr 1 + 2

Kontrastní poměr : 1 + 2

Barevný kontrast (oxidační barvící krém s dvojitým lift efektem a barvící akční složkou) je ideální pro vytvoření obou dílčích detailů - zesvětlení a celkový módní efekt. Vhodné pro bud' barevné nebo přírodní vlasy, výsledky barevní je dosaženo pouze v jedné jednoduché aplikaci, aniž byste museli nejprve odbarvovat a poté nanášet požadovanou barvu .

KRÉMOVÝ AKTIVÁTOR

Krémový aktivátor je specifický pro vytvoření efektu "tón v tónu". Formulován je tak, aby podpořil aplikaci barvy v krému a zároveň zachoval objemu obsahu beze změn . Obsahuje peroxid vodíku.

HYDROGEN PEROXIDE -PEROXID VODÍKU

Krémová oxidační emulze s peroxidovou bází. Jeho vysoce kvalitní složení dává možnost dosáhnout vytvoření kompaktní směsi, která se snadno aplikuje a zlepšuje tím vlastnosti Inebrya krémové barvy vlasů .

Novinky

Demonstrace profesionální barvy Inebrya – BASIC I.

Školící osobou je profesionální kadeřník a vizážista Pavel Filandr. Termín: 19. 02. 2016 - Cheb

ICE CREAM - Boto Filler

Inebrya představuje nový profesionální Filler systém s progresivním zahušťovacím efektem, speciálně navržen pro tenké, jemné a křehké vlasy. Díky svým zvětšujícím-plnícím vlastnostem Hyaluronové kyseliny, Keratinu, Boto-Filler efektu, zajištuje okamžité znásobení proteinu.

Vlasová kosmetika Inebrya

Vlasová kosmetika Inebrya je určena především pro profesionální použití v kadeřnických salónech.

ICE CREAM - Liss - Pro

LISS ONE je ideální produkt napomáhající v dosažení NEUVĚŘITELNĚ HLADKÝCH ROVNÝCH VLASŮ garantující 15 benefitů o kterých každá žena sní. Je peciálně vhodný pro barvené, odbarvované a chemicky ošetřené vlasy.

Doporučujeme

doporucujeme-katerina-sevcikova.jpg

Kateřina Ševčíková
Telefon: 777 045 903
Web: https://www.facebook.com/Kade%C5%99nictv%C3%AD-KATKA-114808928529809/

Krása je forma určité věci. A určitou formu má každá věc. Z čehož vyplývá, že každá věc je svým způsobem z určitého hlediska krásná...