volejte
+420 226 236 217

Vlasová kosmetika Inebrya

Vlasová kosmetika Inebrya je určena předevší pro profesionální použití v kadeřnických salonech. Inebrya nabízí vysoce kvalitní a šetrnou péči o vlasy a pokožku. Produkty Inebrya jsou rozděleny do jednotlivých řad a nabízejí péči v širokém spektru potřeb. Barvené vlasy, ochrana proti vypadávání vlasů, kudrnaté vlasy, rovnané vlasy a mnoho dalšího.

Inebrya - Profesionální vlasová kosmetika

Inebrya je vhodná i pro domácí použití vašimi klientkami

Budete-li ve svém salonu nebo kadeřnictví používat značku Inebrya a vaše klientky si péči značky Inebrya oblíbí, mohou ji využívat i v domácích podmínkách a tím dlouhodobě zvýšit kvalitu svých vlasů. Oslovte své klientky kvalitním servisem svých služeb. Seznamte se a začněte používat značku vlasové kosmetiky Inebrya.

Novinky

Demonstrace profesionální barvy Inebrya – BASIC I.

Školící osobou je profesionální kadeřník a vizážista Pavel Filandr. Termín: 19. 02. 2016 - Cheb

ICE CREAM - Boto Filler

Inebrya představuje nový profesionální Filler systém s progresivním zahušťovacím efektem, speciálně navržen pro tenké, jemné a křehké vlasy. Díky svým zvětšujícím-plnícím vlastnostem Hyaluronové kyseliny, Keratinu, Boto-Filler efektu, zajištuje okamžité znásobení proteinu.

Vlasová kosmetika Inebrya

Vlasová kosmetika Inebrya je určena především pro profesionální použití v kadeřnických salónech.

ICE CREAM - Liss - Pro

LISS ONE je ideální produkt napomáhající v dosažení NEUVĚŘITELNĚ HLADKÝCH ROVNÝCH VLASŮ garantující 15 benefitů o kterých každá žena sní. Je peciálně vhodný pro barvené, odbarvované a chemicky ošetřené vlasy.

Doporučujeme

doporucujeme-katerina-sevcikova.jpg

Kateřina Ševčíková
Telefon: 777 045 903
Web: https://www.facebook.com/Kade%C5%99nictv%C3%AD-KATKA-114808928529809/

Krása je forma určité věci. A určitou formu má každá věc. Z čehož vyplývá, že každá věc je svým způsobem z určitého hlediska krásná...